Zawodowe

Patrząc na moje poczynania zarobkowe, przypomina mi się kobieta, która twierdziła iż żadnej pracy się nie boi. Sięgając pamięcią aż do szkoły średniej, mam wrażenie, że najłatwiej byłoby wymienić czym się nie parałem. W chwili obecnej, cały ten bagaż doświadczeń jest świetnym narzędziem w pracy, w stosunkach między ludzkich czy nawet postrzegania co naprawdę jest ważne. Chcąc lub nie, z każdego z tych zajęć, wyniosłem jakąś naukę (i nie chodzi mi tylko o odbyte kursy i szkolenia).

Nie wnikając w szczegóły dnia poprzedniego należałoby wspomnieć o kilkuletnim prowadzeniu firmy reklamowo-informatycznej w ramach której zrodziło się wiele reklam wizualnych, kilka projektów serwisów internetowych, cały ogrom projektów znaków firmowych, papierów firmowych czy całych identyfikacji  firrmowych.

W ramach tej działalności udało mi się także napisać kilka komercyjnych programów oraz systemów informatycznych. Więcej o nich można przeczytać w zakładce Programowanie.

 

W chwili obecnej robię chyba to co najbardziej lubię czyli uczę w szkole (XLO Katowice) oraz na uczelni (WSTI Katowice). Prowadzę także szkolenia rożnych grup zawodowych. Co jakiś czas udaje mi się coś opublikować, z czego największą przyjemność przynosi pisanie podręczników. Najnowszym projektem jest serwis: corel.durscy.pl - strona pełna ćwiczeń CorelDRAW.

 

Ze względu na napięty plan pracy programowanie i projekty graficzne muszą zejść na plan dalszy i raczej mieszczą się w sferze relaks niż zarobek. Ale… nigdy nic nie wiadomo.

2007-09-02 Edit. 2012-08-25